Tepelná čerpadla, chlazení, klimatizace, topení, solární systémy
Klimatizace
Realizujeme kompletní dodávky od projektu, dodávky, montáže až po servis na celém území ČR. Naše firma je autorizovaným zastoupením klimatizací TOSHIBA.
Klimatizační jednotky TOSHIBA jsou známy svojí spolehlivostí, využitím nejmodernějších technologií. V poměru pořizovací cena – výkon – provozní náklady – užitná hodnota patří ke světové špičce.
Velký důraz je kladen i na šetrnost k přírodě a minimalizování negativních vlivů na životní prostředí. Samozřejmostí je používání ekologických chladiv.
Ve výrobním programu je velké množství typů, které vyhoví všem aplikacím od domácí klimatizace, přes kanceláře, servery, průmysl až po klimatizování velkých budov.
Dle použití jsou vyráběny celkem 4 typové řady:
  • Řada RESIDENTIAL - klimatizace určeny pro bytové a kancelářské prostory. Splitové i multisplitové provedení, s pouze chladicím režimem případně s chladicím i topným režimem. Vnitřní jednotky s možností různé úrovně filtrace případně i s ionizátorem vzduchu (Hybrid INVERTER, DAISEKAI, SUPER DAISEKAI)
  • Řada LIGHT COMMERCIAL - pro komerční provozy např. obchody, velké kanceláře, banky apod. Umožňuje celou řadu doplňujících fukcí jako je např. přivádění čerstvého vzduchu, rozvod klimatizovaného vzduchu, spolupráci se vzduchotechnikou budovy, dálkovou signalizaci stavu apod.
  • Mini SMMS systémy - malé centrální systémy pro rodinné domy a menší kanceláře.
Tepelná čerpadla, chlazení, klimatizace, topení, solární systémy Mapa stránek Napište nám