Tepelná čerpadla, chlazení, klimatizace, topení, solární systémy
Chladicí technika JDK
Chladicí technologie JDK

Chladicí technologie JDK umožňují řadu aplikací v oblasti prodeje a skladování potravin, v průmyslu a zemědělství i v oboru klimatizační techniky. Speciální skupinou jsou ledové plochy pro zimní stadiony.
Početnou skupinu tvoří technologie pro chladicí a mrazicí boxy pro malé prodejny potravin, chladicí sklady ovoce a zeleniny, chlazené sklady pro pivovary a velkokapacitní chlazené a mražené sklady potravin.
Kondenzační jednotky JDK poskytují široký rozsah použití s velmi dobrými energetickými účinky. Výkonový rozsah od 1 kW do 90 kW s rozsahem vypařovacích teplot od +15°C do -50°C splňuje požadavky v oblasti klimatizace, běžných chladíren a mrazíren, v oblasti nízkých teplot pro zmrazovače a speciální aplikace chladicích technologií.
Typové chladicí technologie. Kondenzační jednotka, výparník a řídicí rozvaděč jsou hlavními komponentami, navrženými tak, aby daný model zabezpečil chlazení skladového prostoru v souladu s požadovanými parametry. Každý model typové chladicí technologie je dodáván jako sada pro montážní a servisní firmu.
Chlazení kapalin. V průmyslové oblasti se nejvíce využívají technologie chlazených kapalin pro plastikářskou výrobu, aplikace pro chemické provozy a průmyslové klimatizace. Chlazení kapalin je již nezbytnou součástí všech moderních lisoven a speciálních provozů na tváření materiálu.
Sdružené kompresorové jednotky jsou určeny pro malé a střední chladicí výkony v rozsahu od 8 do 750 kW a v podmínkách, ve kterých je vyžadován proměnný chladicí výkon. Nejčastější použití je v supermarketech, zpracovnách masa, logistických centrech, případně pro některé aplikace chlazení vody. Koncepce jednotek zabezpečuje maximální provozní spolehlivost systému chlazení a snadnou provozní údržbu. Systém upevnění kompresorů a konstrukce rámu zabezpečuje minimální zatížení podlahy a minimalizaci rozměrů technické místnosti (strojovny). Celá koncepce jednotky je zpracována s ohledem na maximální snížení hlučnosti celé sdružené kompresorové jednotky.
Mobilní technologie.
Velmi moderním pojetím je využití ledových ploch mimo zimní stadiony i u různých sportovišť a nákupních středisek, kde mobilní technologie umožňují rychlé zhotovení atraktivního prostředí v zimní sezóně.Tepelná čerpadla, chlazení, klimatizace, topení, solární systémy Mapa stránek Napište nám